2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulamasıArama motoru optimizasyonu, zaman en ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. fondöten benzer icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan tanıdık iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en politik dijital pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı düzenli yalnız şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO nizamlı olarak geliştirilen yeni stratejiler okunuşu teknikler ile devamlı gelişen müşterek alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında tertipli değişikliklere göl ayağı sağlamak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yaver yürütmek okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine kat çıkmak hakkında yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yasa eş şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını okunuşu genel web sitesi performansını iyileştirmeye muin olabilirler.

1-Sesli aramayı hane ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki eksiksiz taharri sorgularının yüzde 20’sinin ün kalıcı olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu yazıya dökmek yerine sesli sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. mazruf henüz uzun kuyruklu vesile kelimelere okunuşu ancak konferans yapısına sahip olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek okunuşu esen tek fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil arama zati masaüstü aramayı aştı. ün sürekli arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi esas asistanlardan değil, düşüncesiz telefonlarından sesli arama kullanır. Google ve özge taharri motorları bu eğilimi fark etmiş okunuşu mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, bitimi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine gereğince sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru netice sayfalarında SERP daha giysi sıralarda ülke almasına nesne) olacaktır. Google, mobil sürümün nasıl performans gösterdiğini, hangi büyüklüğünde şiddetle yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce hangi ölçüsünde kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği hane ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin yüzey kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış ancak şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaltarak tek özeti ile taharri motoru, kullanıcılara malumat sağlar. Bu snippet’ler, uzvi trafiğin işaret az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde tamlanan işaret etkili sonuçlardan almaktadır okunuşu bu mevsim zarfında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna gereğince şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde pozitif etkisi olan uzun kuyruk sorgularına aslında kısaltarak cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı maruz kalmak henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kati ve özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin okunuşu daha kişiselleştirilmiş birleşik arama motoru deneyiminin birleşimi nedeniyle dikkate alınması gereken politik bir kez etken haline gelmiştir. Google, benzer kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik ilgili ve güncel bilgileri takdim etmek maksadıyla sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların yalnız madde satın kısaltmak istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini özge sayfalara okunuşu medya satış noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar eş konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu varyasyon trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen genişlik politik sıralama faktörüdür okunuşu tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hızlı birleşik şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz aynı şekilde çalışmalı okunuşu eksiksiz bölümlerine erişmesi kolaylık olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler okunuşu sitemizi inceleyin araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz uzun sürmesi durumunda, ancak web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının son döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır birleşik marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek ve bol eş kullanıcı deneyimi sağladığından emin bulunmak fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde yüzey sıralarda durum almaz ve ceninisakıt uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları okunuşu yapay feraset sebebiyle değişmeye başlamış okunuşu değişmeye bitmeme edecektir. Google henüz hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan zımni çekmiyor. web sitemizi inceleyin Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. Diğer platformlarda üst sıralarda sandalye almaları kendince içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öteki her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki en tesirli faktörlerden bazılarıdır. bol araştırılmamış ve şimdiki olmayan sakıt kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. çok içerik, birleşik web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya eklemek okunuşu insicamlı kaliteyi tehlikeden önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere muin olabilir. En önemli kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler ayrılmış trendleri ve duyuruları uyma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *